DYS Group - montaż i serwis fotowoltaiki, klimatyzacji i pomp ciepła

Pompy Ciepła - montaż i serwis DYS Group

 

Nieustannie rosnące koszty utrzymania budynków sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w nowoczesne technologie, które pozwalają na racjonalne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (OZE). Na rynku dostępnych jest kilka ekologicznych rozwiązań z tego zakresu, a do tych cieszących się ogromną popularnością należą obecnie pompy ciepła, co w zasadzie nie zaskakuje. Umożliwiają bowiem nie tylko ogrzanie pomieszczeń, ale też wody użytkowej, doskonale zastępując tradycyjne i emitujące do atmosfery szkodliwe substancje kotły na paliwa stałe. Jeżeli również należysz do osób zainteresowanych inwestycją w technologie wykorzystujące OZE, to z pewnością docenisz ofertę naszej firmy na montaż i serwis pomp ciepła. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

 

DYS ECO HOUSE SOLUTION – montaż i serwis pomp ciepła 

 

Nasza firma od lat specjalizuje się w systemach pozyskujących energię ze źródeł odnawialnych, dlatego technologie te nie mają przed nami żadnych tajemnic. W zakresie montażu pomp ciepła oraz ich serwisu jesteśmy ekspertami, stąd nawet potencjalnie trudne wyzwania związane z instalacją tych nowoczesnych urządzeń nie sprawiają nam najmniejszego problemu. Kompleksowo realizujemy każde zlecenie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy mogą liczyć na pomoc naszych fachowców w doborze pompy ciepła o odpowiedniej mocy. Montaż przeprowadzamy z dbałością o szczegóły, a w razie konieczności zajmujemy się również serwisem. Jesteśmy też otwarci na nowinki technologicznie i regularnie analizujemy pojawiające się na rynku nowe rozwiązania, wdrażając te najlepsze do naszej oferty. 

 

Pompy ciepła - czy to się opłaca? 

 

Jest to pytanie, które słyszymy bardzo często, a odpowiedź na nie może być tylko twierdząca. Choć montaż pompy ciepła to obecnie inwestycja, która angażuje sporą pulę środków finansowych, to przy obecnych wysokich cenach gazu czy węgla po prostu się opłaca zarówno w ogólnym rozliczeniu ekonomicznym, jak i ekologicznym. Ze względu na specyfikę działania urządzeń korzystających z OZE w prosty sposób oszacować można koszty użytkowania oraz serwisu, dzięki czemu wydatki ponoszone na utrzymanie systemu nie będą zaskoczeniem. Za to realne oszczędności związane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii do ogrzewania domu lub biura, a także przygotowywania wody użytkowej o odpowiedniej temperaturze z pewnością okażą się miłą niespodzianką. Oczywiście nie można zapomnieć o wartości dodanej, jaką jest ekologia. Montaż takiego nowoczesnego systemu to znacząca redukcja emisyjności budynku, dzięki czemu pozostawiany ślad węglowy w środowisku naturalnym zmniejsza się. Warto zaznaczyć, że regularnie wdrażane programy dotacyjne finansujące zakup i montaż pomp ciepła również pomagają w podjęciu ostatecznej decyzji o przejściu na tę technologię. 
 

 

 

Pompy ciepła - wybór technologii

 

Firma DYS ECO HOUSE SOLUTION to zespół fachowców, którzy specjalizują się w montażu i serwisie pomp ciepła. Jeżeli więc planujesz w nowo budowanym lub właśnie remontowanym obiekcie zainstalowanie urządzenia pozyskującego energię z OZE, z naszą pomocą dobierzesz model i technologię, które najlepiej sprawdzą się w danej lokalizacji. Podpowiemy, czy lepiej zdecydować się na urządzenie pozyskujące energię z powietrza czy z gruntu. Dodatkowo – na podstawie analizy warunków technicznych – doradzimy instalację odpowiedniej wersji, czyli split lub monoblok. W efekcie przeprowadzonych przez nas działań zyskasz prosty w obsłudze, wydajny i godny zaufania system dostosowany do indywidualnych oczekiwań. 

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty DYS ECO HOUSE SOLUTION? 

 

Tak naprawdę skorzystanie z naszych usług montażu i serwisu pompy ciepła to korzyści na wielu płaszczyznach. Profesjonalnie oraz indywidualnie podchodzimy bowiem do każdego przypadku. Z nami nie musisz się martwić o kwestie techniczne związane z doborem urządzenia oraz z jego instalacją. Nie bez znaczenia jest też to, że proponujemy również serwis, dzięki któremu zaimplementowana technologia będzie perfekcyjnie spełniała swoje zadanie w Twoim budynku. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

 

 

 

DOŁĄCZ DO RZETELNYCH FIRM

DYS ECO HOUSE SOLUTION Sp. z o.o.
DYS HOUSE DEVELOPMENT SP. Z O.O.

 

ul. Kusocinskiego 30, 33-300 Nowy Sącz
 

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00
 

Biuro tel: 882 551 522 e-mail: office@dysgroup.eu

 

Regionalni specjaliści instalacji HVAC

Sławomir Fornagiel tel: 606 880 779

Dominik Turliński tel: 512 570 980

 

e-mail:

development@dysgroup.eu

ecosolution@dysgroup.eu

office@dysgroup.eu