DYS Group - montaż i serwis fotowoltaiki, klimatyzacji i pomp ciepła

Zapytaj o ofertę

Kompleksowa obsługa Klienta

Solidność

DYS Group - montaż i serwis fotowoltaiki, klimatyzacji i pomp ciepła

 Przewidywalne koszty

Oszczędność

DYS Group - montaż i serwis fotowoltaiki, klimatyzacji i pomp ciepła

 Doświadczenie w branży

Doświadczenie

DYS Group - montaż i serwis fotowoltaiki, klimatyzacji i pomp ciepła
DYS Group - montaż i serwis fotowoltaiki, klimatyzacji i pomp ciepła

Montaż pomp ciepła — zainwestuj w nowoczesny system ogrzewania
 

Z roku na rok popularność pomp ciepła w Polsce stale rośnie. Zaletą tego typu systemu jest nie tylko prosty montaż pomp ciepła, ale także możliwość instalacji ich w nowych budynkach już na etapie budowy lub jako inwestycja modernizacyjna starszych budynków.
 

Na rynku wielu właścicieli domów wykorzystuje powietrzne pompy ciepła jako źródło energii odnawialnej. Pompa wykorzystuje energię zgromadzoną w powietrzu, które za sprawą czynnika chłodzącego i jego sprężenia pozwala na wytworzenie ciepła użytkowego i podgrzania wody lub chłodzenia pomieszczeń.
 
Montaż pomp ciepła z DYS GROUP to m.in.:

  • Nowoczesny system ogrzewania — pompa ciepła to nowoczesne i ekologiczne urządzenie, które pozwala ogrzać dom i przygotować ciepłą wodę bez obaw o wysokie koszty eksploatacji. 

  • Dbałość o środowisko — pompa ciepła nie emituje spalin, a odpowiednio połączona z panelami fotowoltaicznymi idealnie wpisuje się w trend ekologicznych, odnawialnych źródeł energii. 

  • Komfort użytkowania — systemy dostępne w naszej ofercie nie zajmują dużo miejsca, są ciche i bardzo proste w obsłudze. Serwis urządzeń wykonują nasi doświadczeni monterzy. 

  • Oszczędność pieniędzy — montaż pompy ciepła w pakiecie z panelami fotowoltaicznymi pozwala do maksimum wykorzystać energię słoneczną do ogrzewania domu.  Wygenerowane oszczędności pozwalają na szybki zwrot całej inwestycji. 


Zainwestuj w odnawialne źródła energii i zadbaj o najnowocześniejsze rozwiązania dla swojego domu. Skontaktuj się z ekspertami DYS ECO HOUSE SOLTUION i skorzystaj z naszej oferty. Montaż, serwis urządzeń i bogata oferta rozwiązań znanych producentów gwarantuje, że z nami zakup systemu dla domu jest prosty, szybki i kompleksowy. Skontaktuj się z nami pod numerem 882 551 522 lub napisz: dysecosolution@gmail.com. Możesz również odwiedzić nas w naszym biurze w Nowym Sączu przy ulicy Lwowskiej 238A.

Montaż instalacji fotowoltaicznych z DYS GROUP zapewnia:

 

  • Energię na lata — wysokiej jakości komponenty instalacji fotowoltaicznej objęte są nawet 25-letnią gwarancją. Nasz zespół ekspertów pomaga obliczyć zapotrzebowanie na energię oraz w profesjonalny sposób zamontować instalację w wybranym miejscu na dachu lub podłożu. 

  • Mniejsze rachunki za prąd — uzyskanie niezależności energetycznej jest kluczowe w uniknięciu podwyżek za energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna pozwala zmniejszyć koszty, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inne przyjemności. 

  • Dbałość o środowisko — DYS ECO HOUSE SOLUTION od początku istnienia stara się oferować usługi najwyższej jakości. Oferujemy najnowsze rozwiązania w zakresie usług instalacji HVACR. Dołącz do grona społeczności ekologicznej i zadbaj o swoją najbliższą okolicę. 

  • Kompleksową ofertę — podczas spotkania z naszymi doradcami jasno określimy Twoje potrzeby, ocenimy możliwości techniczne, pomożemy bezpłatnie podłączyć się do sieci oraz zaproponować najlepsze źródła finansowania całej inwestycji. Z nami zadbasz o montaż instalacji fotowoltaicznej od A do Z. 

  • Wysoką jakość usług — w wyborze instalacji pomoże Ci nasz autoryzowany przedstawiciel, a montażem systemu zajmują się monterzy posiadający odpowiednie umiejętności i doświadczenie poparte branżowymi certyfikatami. To wszystko gwarantuje, że sprzęt renomowanych producentów zostanie zainstalowany w sposób prawidłowy i gwarantujący wydajność przez lata. 

  • Pomoc w uzyskaniu finansowania — montaż instalacji wiąże się z pewnymi kosztami. DYS GROUP współpracuje z wieloma bankami i firmami leasingowymi, które pomogą sfinansować całą inwestycję. 

DYS HOUSE DEVELOPMENT - DYS ECO HOUSE SOLUTION

Pompy Ciepła - Klimatyzacja - Rekuperacja - Fotowoltaika - Ogrzewanie podłogowe

 

Budujesz dom i szukasz alternatywnych rozwiązań, które pomogą zaoszczędzić energię i obniżyć koszty związane m.in. z ogrzewaniem? DYS ECO HOUSE SOLUTION to zespół ekspertów, którzy na przestrzeni lat wykonali montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła i klimatyzacji dla setek klientów. Zmieniająca się rzeczywistość i wciąż rosnące ceny energii wymagają od właścicieli domów i mieszkań wdrożenia rozwiązań, które gwarantują wysoką wydajność w połączeniu z niskimi kosztami. Oszczędzaj czas i pieniądze. Skorzystaj z pomocy naszej firmy i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w nowoczesną energię.

Zainwestuj w odnawialne źródła energii z DYS GROUP


Rozwój technologii sprawia, że świat powoli odchodzi od paliw kopalnych i w przyszłości stawiać będzie na energię pochodzącą z odnawialnych źródeł. Dotyczy to także systemów związanych z pozyskiwaniem ciepła (pompy ciepła) oraz energii elektrycznej (panele fotowoltaiczne). Warto już dziś wziąć udział w wielkiej energetycznej transformacji i jeszcze na etapie projektowania domu zainwestować w najwyższej jakości rozwiązania.
 
Nie wiesz, co wybrać? Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytanie. Przekonaj się, dlaczego czysta energia chroni nie tylko środowisko, ale także pozwala skutecznie obniżyć koszty za energię elektryczną.


Montaż instalacji fotowoltaicznych od A do Z — skorzystaj z pomocy DYS GROUP

Panele fotowoltaiczne to system pozwalający uzyskać swego rodzaju niezależność energetyczną. Pozyskiwanie energii pochodzącej z promieni słonecznych pozwala skutecznie ochronić domowy budżet przed wciąż rosnącymi cenami prądu. Jesteśmy firmą, która pomaga od A do Z zaprojektować instalację w Twoim domu lub firmie na podstawie komponentów najwyższej jakości. Statystyki pokazują, że żywotność instalacji to ponad 30 lat. W swojej ofercie posiadamy produkty objęte nawet 25-letnią gwarancją, co sprawia, że wybrane przez Ciebie rozwiązania w sposób zrównoważony i niedrogi zaspokoją własne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Dlaczego warto nas wybrać ?

Indywidualne podejście
do Klienta

Doświadczenie

w branży

Rzetelność
i punktualność

Badanie stóp oraz biomechaniki chodu.
Dobór wkładek ortopedycznych.

Magazyny energii

Rekuperacja

Kominki Gazowe

Kominki

Fotowoltaika

Pompy Ciepła

Klimatyzacja

Pompy Ciepła

 

NOWOCZESNY SYSTEM OGRZEWANIA

Pompa ciepła to nowoczesne i ekologiczne urządzenie grzewcze, które stanowi najwydajniejszy sposób ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Za wyborem tego źródła ciepła przemawiają zarówno niskie koszty eksploatacji  jak i niebywały komfort użytkowania.

 

OCHRONA ŚRODOWISKA

Dzięki wykorzystaniu pompy ciepła stajesz się częścią rosnącej społeczności ekologicznej, a dzięki czystej energii przyczyniasz się do polepszania stanu lokalnego powietrza. Pompa ciepła nie emituje spalin, a połączona z instalacją fotowoltaiczną pozwala na maksymalne wykorzystanie darmowej energii ze środowiska

 

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Pompy ciepła zyskują coraz większe zainteresowanie w nowoczesnym budownictwie. Wymagają niewiele miejsca, są ciche, bezobsługowe, zautomatyzowane i ekonomiczne w eksploatacji.

 

POŁĄCZ KORZYŚCI

Połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną pozwala na maksymalne wykorzystanie energii ze Słońca.  Dobór optymalnej mocy instalacji oraz pompy ciepła uchroni Twój domowy budżet przed wzrostem cen energii oraz uniezależni Cię energetycznie.  Wygenerowane oszczędności przyczynią się do szybszego zwrotu całej inwestycji.

 

GWARANCJA

Doboru komponentów instalacji dokonuje nasz inżynier, a montażu certyfikowany instalator z wieloletnim doświadczeniem. W połączeniu z podzespołami renomowanych producentów daje to gwarancję satysfakcji na długie lata!

 

FINANSOWANIE

Dysponujemy rozwiązaniami, dzięki którym staniesz się właścicielem nowoczesnej kotłowni bez konieczności angażowania swoich oszczędności. Jesteśmy autoryzowanym i zaufanym dostawcą w wiodących bankach oraz firmach świadczących leasing.

 

 

ZASADA DZIAŁANIA POMPY CIEPŁA

 

•    Pompa ciepła pracuje w obiegu zamkniętym. Każdy obieg posiada elementy, które są konieczne do omówienia, aby zrozumieć jak działa taka pompa.

•    Wymiennik ciepła czyli parownik – czynnik roboczy pod postacią mieszanki gazu i cieczy podlega procesowi odparowania. W ten oto sposób zostaje odebrana energia ze źródła dolnego. W późniejszym etapie zostaje zassana para z niskim ciśnieniem, która trafia do sprężarki. Czynnik zassany podnosi swoją temperaturę oraz ciśnienie. Czynnik w postaci gazowej krąży w obiegu do momentu trafienia kolejnego elementu.

•    Wymiennik ciepła czyli skraplacz jest następnym elementem obiegu. Już gorący i sprężony czynnik dociera do wymiennika i oddaje całą swoją energię do górnego źródła, tym samym powodując skraplanie.

•    Ostatnim elementem obiegu jest zawór rozprężny. To tutaj jest racjonowany czynnik, który trafia do parownika. Podczas tego procesu temperatura i ciśnienie czynnika znacznie się obniżają. Dzięki temu czynnik krąży nieprzerwanie po obiegu, gwarantując ciągłość pracy pompy.

 

Zalety stosowania pomp ciepła:

 

•    Stosowanie pomp ciepła, czyli urządzeń korzystających z odnawialnych źródeł energii (OZE), jest wspierane przez politykę Unii Europejskiej oraz dofinansowywane z funduszy unijnych

•    Pompa ciepła obniża emisję CO2 przeciętnie o 20% (w stosunku do kotłów gazowych). Dodatkowo umożliwia wielokrotną redukcję emisji gazów cieplarnianych. Nie emituje również szkodliwych spalin w budynku

•    Ponadto w większości wykorzystuje energię odnawialną (przy współczynniku SCOP = 3,5 udział OZE to ok. 70% przekazywanego ciepła)

•    Pompa ciepła jest rozwiązaniem grzewczym przyszłości – w przyszłości jest możliwe pozyskiwanie 100% energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych i całkowita redukcja emisji CO2

•    Pompa ciepła jest urządzeniem, które charakteryzuje się najwyższą klasą energetyczną A++ i A+++ wśród urządzeń grzewczych oraz najwyższą klasą A+ wśród urządzeń do podgrzewu wody użytkowej

•    Pompy ciepła mają najwyższe klasy energetyczne wśród urządzeń grzewczych (źródło: EHPA/PORT PC).

 

 

 

Badanie stóp oraz biomechaniki chodu. Dobór wkładek ortopedycznych.

 

Stosowanie wkładek ma sens - gdy przyczyną przeciążeń ścięgien, mięśni czy stawów a także dolegliwości bólowych jest nieprawidłowa biomechanika stopy.

 

Poprawiając sposób przetaczania stopy, skracamy czas rekonwalescencji i działamy przyczynowo na wiele problemów, które wynikają z wad stóp, np. płaskostopia. Warto zaznaczyć, że zaburzenia funkcji stopy negatywnie wpływają na jakość chodu i biegu, przyspieszając rozwój zmian zwyrodnieniowych zarówno w stawach samej stopy jak też w obrębie kolana, biodra czy kręgosłupa. Dobór wkładek musi być poprzedzony skrupulatną diagnostyką podologiczną (badaniem stóp), uwzględniającą ocenę funkcji stopy i jej wpływu na wyższe piętra układu ruchu.

 

Indywidualne wkładki ortopedyczne stanowią zatem istotną pomoc w procesie leczenia i fizjoterapii.

 

Kominki Gazowe

 

Wraz z nadejściem pierwszych cieplejszych dni hotelowe restauracje oraz przydomowe tarasy i ogródki wypełniają się ludźmi… aż do zachodu słońca, kiedy chłód przegania wszystkich gości lub domowników z powrotem do środka. Podpowiadamy, jak skutecznie dogrzać taras i zapewnić niepowtarzalną atmosferę, nawet gdy temperatura spadnie o kilka stopni. 

 

Ogrzewacz gazowy – funkcjonalność i nowoczesny design

Choć pogoda w Polsce lubi płatać figle niezależnie od pory roku, chłodne i deszczowe lato nie musi oznaczać rezygnacji z wypoczynku na świeżym powietrzu. Ogrzewacz gazowy to nie tylko elegancka ozdoba tarasu lub ogrodu, ale także praktyczne urządzenie grzewcze, które doskonale sprawdzi się podczas cieplejszych wiosennych i wczesnojesiennych popołudni lub chłodniejszych, letnich wieczorów. Ogrzewacz zasilany jest gazem z butli schowanej w eleganckiej obudowie. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości stali i hartowanego szkła nasze produkty charakteryzują się nowoczesny designem, jednocześnie gwarantując odporność na uszkodzenia mechaniczne i chroniąc płomień przed wiatrem. Górna część zabudowy została wykonana z materiałów odpornych na bardzo wysokie temperatury sięgające nawet 800 °C. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia o regulowanej mocy w zależności od potrzeb: od 4 do 8,2 kW. Ogrzewacz może pracować aż do 30 godzin, wykorzystując tylko jedną butlę gazową. Powstałe ciepło rozchodzi się na wszystkie strony, pozwalając w pełni wykorzystać możliwości grzewcze produktu. Ze względu na to, że ogrzewacz nie wykorzystuje energii elektrycznej, może znajdować się w miejscu nieposiadającym dostępu do prądu, minimalizując koszty ogrzania ogrodu lub tarasu. Możliwość obserwacji ognia z czterech stron zapewnia niesamowite wrażenia wizualne, gwarantując niepowtarzalny klimat podczas wspólnego biesiadowania, zabawy i relaksu na świeżym powietrzu. 

 

Ogrzewacz gazowy – niezbędny w branży hotelarskiej i restauratorskiej.

Nasze ogrzewacze, dzięki nowoczesnemu designowi, będą stanowić doskonałe uzupełnienie wystroju eleganckiego tarasu hotelowego lub ogródka restauracyjnego. Podbiją serca wszystkich gości niebanalnym wzornictwem, zachęcając do ponownego odwiedzenia lokalu.Ogrzewacz gazowy na taras będzie świetnym dopełnieniem strefy jadalnej lub relaksacyjnej. Naturalna wizja ognia pozwoli stworzyć atmosferę sprzyjającą posiłkom na świeżym powietrzu w przytulnej atmosferze i trwającym aż do świtu spotkaniom o charakterze rodzinnym, towarzyskim lub biznesowym. 

 

Kominek na pilota – ciepło pod kontrolą

Ogrzewacz gazowy PATIO posiada zawór antyprzechyłowy automatycznie odcinający dopływ gazu, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Nasze ogrzewacze wyposażone są w intuicyjny system sterowania za pomocą pilota. Dzięki temu możesz zaplanować włączenie urządzenia na konkretny dzień, a nawet godzinę.

 

Drzwiczki w dolnej komorze ogrzewacza posiadają zamek zabezpieczający dostęp do butli z gazem przed dziećmi oraz osobami postronnymi. Kominek na pilota to nastrojowe i w pełni bezpieczne rozwiązanie, umilające relaks na świeżym powietrzu, zapewniając ciepłą, niepowtarzalną atmosferę.

 

Funkcjonalność i mobilność.

Ogrzewacz gazowy na taras jest wyposażony w kółka. Dzięki temu można go z łatwością przetransportować w dowolne miejsce. Blokada kółek i możliwość montażu w miejscu specjalnych nóżek zabezpiecza urządzenie przed przewróceniem i niekontrolowaną zmianą miejsca. Ogień powstający podczas procesu spalania nie zadymia szyb. Dzięki temu kominek na pilota nie wymaga czyszczenia, co wpływa na komfort użytkowania.

 

 

Kominki

 

Symbol nowoczesnego wnętrza? Otwarta przestrzeń! Brak drzwi wewnętrznych pozwala lepiej doświetlić i optycznie powiększyć pomieszczenia o niewielkim metrażu, stanowiąc jednocześnie spore wyzwanie dekoratorskie. Jak efektownie i harmonijnie połączyć otwartą przestrzeń mieszkalną? Zobacz najciekawsze aranżacje kominków narożnych.

 

Kominki narożne: aranżacje do każdego wnętrza

 

Mieszkanie bez drzwi wewnętrznych wymaga alternatywnego podziału na strefy niezbędne w każdym domu m.in. pracy, zabawy i relaksu. O montażu kominka warto pomyśleć jeszcze na etapie projektowania. Wówczas dużo łatwiej będzie zapanować nad całością kompozycyjną. Zróżnicowane aranżacje kominków narożnych pozwalają idealnie dopasować urządzenie do stylu panującego we wnętrzu. Jeśli projekt powstał nieco wcześniej niż pomysł zamontowania kominka, należy dodatkowo uwzględnić takie elementy jak: kolory ścian, charakter mebli czy rodzaj elementów wykończenia. Kominek narożny umożliwia oglądanie ognia z dwóch, a nawet trzech stron! Z tego względu najczęściej umieszczany jest na styku dwóch pomieszczeń: salonu i kuchni, salonu i przedpokoju lub kuchni i jadalni. Dzięki temu płomień można podziwiać z różnych miejsc w domu, zarówno podczas pracy, jak i wypoczynku. Kominek narożny w salonie często stanowi jego centrum, w którym spotykają się wszyscy domownicy.

 

 

Kominek narożny LUCY 12 Slim lewy / prawy

Wkład o nowoczesnym panoramicznym froncie z płytką komorą spalania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w salonach o niewielkiej powierzchni oraz małym zapotrzebowaniu na moc grzewczą. Idealny do domów energooszczędnych i pasywnych.

 

Kominek narożny ZUZIA 16 prawy z mechanizmem gilotyny

Kominek o ponadczasowym wzornictwie, to pierwszy wybór wśród osób poszukujących klasycznego wkładu. Maksymalne wykorzystanie ciepła dzięki gęsto rozmieszczonym radiatorom oraz ściankom paleniska wykonanym z wysokiej jakości żeliwa

 

Kominek narożny MBO 15 lewy

Wyjątkowa dbałość o detale, doskonałe parametry techniczne oraz precyzja wykonania a to cechy charakteryzujące tą linię wkładów. Efektywne spalanie i dłuższe utrzymywanie temperatury dzięki wyłożeniu komory spalania TERMOTEC

 

Kominek narożny NBC 7 lewy / prawy z mechanizmem gilotyny

Niewielkich rozmiarów wkład NBC o trójstronnym przeszkleniu łączy w sobie unikalną estetykę i wyjątkowe właściwości użytkowe. Poza walorami wizualnymi, urządzenie gwarantuje sprawne ogrzewanie pomieszczeń i ekologiczne spalanie drewna.

 

Kominek żeliwny, narożny SIMPLE M/S 8 lewy

Dwustronnie przeszklone wkłady typu BS z szyba dzieloną. Doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych wnętrz. Tego typu kominek jest często wybierany w przypadku otwartych pomieszczeń.

 

Zabudowa kominka narożnego

Osoby, które podjęły decyzję o montażu kominka, zastanawiają się, co wybrać: palenisko otwarte czy kominek z wkładem? Pierwsze rozwiązanie jest z pewnością efektowne, ale, niestety, dużo mniej bezpieczne i ekonomiczne, gdyż większość ciepła powstałego w wyniku spalania ulatnia się wraz z dymem. Pozostała część pozwala na ogrzanie wyłącznie pomieszczenia, w którym znajduje się kominek. Drugie rozwiązanie daje możliwość doprowadzenia ciepła do wszystkich pomieszczeń w budynku za pomocą systemu DGP (dystrybucji gorącego powietrza) lub płaszcza wodnego podłączonego do instalacji centralnego ogrzewania. To z kolei umożliwia także podgrzanie wody użytkowej.

 

Kominki narożne: aranżacje harmonijnego wnętrza

Na sposób przekazywania ciepła do pomieszczenia wpływa nie tylko rodzaj paleniska, ale również zabudowa kominka narożnego. Najczęściej wybierane materiały to: drewno, marmur, granit, wapień i piaskowiec, a od niedawna także stal. Każde z tych rozwiązań ma inną moc aranżacyjną! Elegancki marmur będzie doskonale pasować do wnętrz w stylu klasycznym. Z kolei piaskowiec jest lekki i łatwy w obróbce, choć stosunkowo łatwo się brudzi. Jego przeciwieństwem jest granit – materiał trudniejszy do przetworzenia, ale łatwy do utrzymania w czystości. Wapień gwarantuje dużą swobodę w obróbce, wymaga jednak impregnacji. Podobnie jak drewno, które doskonale sprawdzi się we wnętrzu o charakterze rustykalnym. Obramowanie wykonane ze stali nierdzewnej świetnie wpasuje się do nowoczesnego mieszkania w stylu loft.Zabudowa kominka narożnego ma ogromny wpływ na wygląd danego pomieszczenia. Zbyt duża obudowa w pokoju o niewielkim metrażu może być przytłaczająca. Z kolei zbyt mała zabudowa w przestronnym wnętrzu nie wywrze spodziewanego efektu. Obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów daje gwarancję trwałości i komfortu użytkowania. 

 

Aranżacja salonu z kominkiem narożnym

Kominek ścienny i wiszący telewizor – co zrobić, aby nie musiały rywalizować między sobą o uwagę domowników? Najlepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie kominka na ścianie prostopadłej do tej, na której znajduje się ekran. Aranżacja salonu z kominkiem narożnym umożliwia harmonijne połączenie stref o różnym charakterze. Umieszczenie naprzeciwko kominka mebli wypoczynkowych np. sofy, foteli lub poduszek nada pomieszczeniu przytulnego charakteru i zapewni wszystkim domownikom wygodę użytkowania. Kominek narożny w salonie to efektowna i nowoczesna ozdoba wnętrza!Wszystkie wkłady kominkowe są dostępne pod adresem https://kratki.com/pl/ogrzewanie-domu/kominki

 

Fotowoltaika

 

CO ZYSKASZ TY ALBO TWOJA FIRMA?        

 

ENERGIA NA LATA

Żywotność instalacji fotowoltaicznej, to ponad 30 lat. W naszej ofercie znajdziesz komponenty najwyższej klasy posiadające nawet 25 letnią gwarancję. Dzięki temu zabezpieczysz siebie oraz swoich bliskich w stabilne i darmowe źródło energii.        

 

ZABEZPIECZENIE PRZED WZROSTEM CEN ENERGII

Inwestycja pozwala na osiągnięcie swobody i niezależności energetycznej. Dobór optymalnej elektrowni słonecznej uchroni Twój domowy budżet przez wzrostem cen prądu. Instalacja taka uchroni również Twoją firmę przed wzrostem kosztów produkcji, czy codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa.    

 

OCHRONA ŚRODOWISKA

Dzięki wykorzystywaniu elektrowni fotowoltaicznej stajesz się częścią rosnącej społeczności ekologicznej a dzięki czystej energii przyczyniasz się do polepszania stanu lokalnego powietrza.

 

KOMPLEKSOWA OFERTA

Oferujemy pomoc przy analizie potrzeb i możliwości technicznych, projekcie instalacji, pozyskaniu finansowania oraz wykonaniu i bezpłatnym podłączeniu do sieci.

 

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Doboru instalacji dokona nasz autoryzowany przedstawiciel a montażu certyfikowany monter z wieloletnim doświadczeniem. W połączeniu z podzespołami renomowanych producentów daje to gwarancję maksymalnych uzysków energii na wiele lat.        

 

FINANSOWANIE

Dysponujemy rozwiązaniami, dzięki którym staniesz się właścicielem instalacji fotowoltaicznej bez konieczności angażowania swoich oszczędności. Jesteśmy autoryzowanym i zaufanym dostawcą w wiodących bankach oraz firmach świadczących leasing.

 

Klimatyzacja

 

Proces chłodzenia

 

Tak naprawdę winno się go nazywać procesem “pobierania ciepła” z pomieszczenia. Czynnik chłodniczy powracający z parownika w postaci pary zasysany jest przez sprężarkę. Zostaje on sprężony w efekcie czego jego ciśnienie i temperatura znacznie wzrastają. Gorący czynnik chłodniczy przewodem tłocznym przepływa przez skraplacz gdzie oddając ciepło ulega skropleniu. Opuszczając skraplacz w postaci cieczy napotyka na swej drodze element dławiący Następuje zdławienie od wysokiego ciśnienia skraplania do niskiego ciśnienia parowania. W efekcie tego procesu czynnik chłodniczy jako ciecz łatwowrząca odparowuje przy niskiej temperaturze pobierając ciepło z pomieszczenia. Zostaje on ponownie zassany przez sprężarkę i proces zaczyna się od nowa.

 

Budowa

 

 

ZALETY KLIMATYZACJI:

 

-  Główną zaletą klimatyzacji w domu jest oczywiście możliwość regulacji temperatury. Gdy na zewnątrz doskwierają upały, w domu można przebywać w naprawdę komfortowych warunkach.

 

-  Klimatyzatory są wskazane dla alergików i astmatyków – pod warunkiem, że będą oni pamiętali o wyżej wspomnianej konserwacji urządzenia. Filtry w klimatyzatorze oczyszczają powietrze z pyłków i zanieczyszczeń, dzięki czemu łatwiej się nim oddycha osobom chorym.     

 

-  W klimatyzowanych pomieszczeniach śpimy i funkcjonujemy lepiej, klimatyzowane powietrze w upalne dni zalecane jest również dla osób starszych i dzieci,

 

-  Każde pomieszczenie może być ochłodzone do innej temperatury, a sterowanie poziomem temperatury jest bardzo proste. Warto zwrócić uwagę na to, że najbardziej zdrowa dla człowieka temperatura powietrza to temperatura o 6 st. C niższa od tej na dworze. Im wyższa różnica, tym większe ryzyko przeziębień lub innych dolegliwości zdrowotnych,

Oferta

AMERYKA
 

- York

- Cooper & Hunter

AZJA
 

- Daikin

- Mitsubishi

- Fujitsu

- Panasonic

- Samsung

- LG

- Hyundai

- Hisense

- Haier

- Gree

- Kaisai

- Midea

- Fox Ess

- Sofar Solar

- Huawei

- Growatt

- Jasolar

- Jinko

EUROPA
 

- Bosch

- Viessmann

- Vaillant

- Buderus

- Ochsner

- Auer

- Rotenso

- Sinclair

- Izzifast

- Vallox

- Zehnder

- Confovent

- Thesslagreen

- Requnet

- Kratki

- SMA

- Fronius

- Swiss Solar

Współpraca

 

Współpracujemy z najlepszymi producentami z całego świata:

DOŁĄCZ DO RZETELNYCH FIRM

DYS ECO HOUSE SOLUTION Sp. z o.o.
DYS HOUSE DEVELOPMENT SP. Z O.O.

 

ul. Kusocinskiego 30, 33-300 Nowy Sącz
 

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00
 

Biuro tel: 882 551 522 e-mail: office@dysgroup.eu

 

Regionalni specjaliści instalacji HVAC

Sławomir Fornagiel tel: 606 880 779

Dominik Turliński tel: 512 570 980

 

e-mail:

development@dysgroup.eu

ecosolution@dysgroup.eu

office@dysgroup.eu